Naši dodavatelé a výrobci

Naši dodavatelé a výrobci jsou pro nás prvořadí. Na kvalitě našich výrobců nám proto velmi záleží. Vhodnost materiálů, výrobních procesů a technologií jsou klíčové pro úspěšnost a včasné dokončení každé zakázky. Vedle toho je pro nás důležitá kvalita jejich služeb. Proto na výběru velmi lpíme. Sapeli, M&T a Eclise jsou pro nás jedničky. Se všemi dodavateli spolupracujeme dlouhé roky, u Sapeli je to například již 18 let. 

sapeli

Sapeli je bezkonkurenčně lídrem na trhu v inovacích, kvalitě a zakázkové výrobě na míru. Jsme jejím hrdým partnerem již 24 let. Ryze českou společnost založil, na základech původní tradiční dřevařské výroby v Polné u Jihlavy, v roce 1992 Jindřich Procházka. Od vzniku společnosti se firma může pochlubit více jak 3,5 miliony vyrobených dveří.V současné době Sapeli vyváží dveře do 20 zemí světa. Společnost je synonymem slov tradice, kvalita a stabilita. Výroba firmy je nyní lokalizována v Jihlavě a v Polné. 

MaT

M&T (Materials and technology) je další ryze česká firma, založená bývalým prvoligovým hráčem kopané v Dobrušce u Náchoda. Firma je taktéž lídrem trhu v inovacích, a jak už její název napovídá, použité materiály a technologie jsou pro ni velmi důležité. Společnost je svou klikou řady Minimal a Maximal držitelem prestižního celosvětového ocenění Reddot z roku 2013. Výroba firmy je lokalizována přímo v areálu společnosti v Dobrušce.

eclisse

Společnost Eclisse založil v roce 1989 Luigi De Faveri kousek od Benátek v Itálii – v srdci kvalitní průmyslové oblasti známé po celé Evropě. Společnost je díky své historii, svým inovacím a patentům, jedničkou na trhu se stavebními pouzdry a vyrábí denně 1300 ks pouzder. Česká pobočka společností sídlí v Řitce u Mníšku pod brdy, kde se nachází sklad, který zabezpečuje rychlé dodávky po celé ČR.

vvsklo

Výrobce a zpracovatel celoskleněných produktů od dveří, přes schodiště až ke sprchovým koutům a obložení kuchyní či radiátorů, sídlí v Křižanově. Výrobce je mistrem svého oboru díky dlouholetým zkušenostem, mnohým realizacím a inovacím. Díky svému širokému spektru sortimentu, technologických vymožeností a zkušeností dokáže uspokojit leckteré přání zákazníka.

next

Prvotřídní výrobce především bezpečnostních dveří z Budyně nad Ohří má také sklady a výrobu. Jde o ryze českého výrobce, který se zaměřuje právě na bezpečnost vašich domovů. Dokáže nabídnout bezpečnostní stupně a zabezpečení domácností či firem v různé bezpečnostní třídě.

hse

Společnost HSE (Humpolecké stavební elementy) vznikla v únoru roku 1992 na místě bývalé Strojní traktorové stanice Humpolec. Firma se zaměřuje na výrobu ocelových dveří a zárubní. Pro nás jsou stěžejní především ocelové obložkové zárubně v prvotřídní kvalitě, které montujeme. Firma stejně jako její výroba sídlí „pod jednou střechou“ v Humpolci.

assa abloy

ASSA ABLOY je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení a na trhu působí již od roku 1994, kdy vznikla sloučením dvou společností z Finska a Švédska. Společnost se zaměřuje především na zabezpečovací a protipožární vybavení dveří. Společnost je pro nás velmi stabilním a ověřeným partnerem, od kterého odebíráme hlavně protipožární komponenty.

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Vladimíra Hauerová 

vladkka

hauerova@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.