Servis a služby

Na našich službách a servisu si zakládáme. Jejich úroveň musí dosahovat kvalit renomovaných výrobců, které reprezentujeme. Na trhu jsme již od roku 1994, a to právě díky spokojenosti zákazníků s našimi službami, a tím souvisejícím dobrým jménem naší firmy.

Poradenství

Zavolejte nám a objednejte si schůzku, nebo rovnou přijďte. Po telefonu vám rádi poradíme, s čím přijít a co s výběrem pomůže. Přispějeme naším odborným komentářem. Pokud máte jasno, splníme vaše požadavky. Pokud nemáte čas v našich pracovních hodinách, nevadí, zavolejte nám a sjednejte si schůzku na jiný čas. Doporučujeme, abyste si sebou přinesli půdorys a vzorky povrchů, ke kterému budete dveře ladit.

interierove dvere poradenstvi

Cenová nabídka

Zdarma vám nabídku zpracujeme a budeme upravovat dle vašich přání až do vaší spokojenosti.

Zaměření zdarma

„Dvakrát měř, jednou řež“. Důkladné zaměření je pro úspěšnou a hladkou realizaci klíčové. S možností konzultace designu a provedení přímo na stavbě. Přijedeme na stavbu či do vašeho domova i se vzorky a o designu se s vámi poradíme.

Montáž a doprava

Díky správnému zaměření a odbornosti našich montážních sil Vám na většinu výrobků poskytujeme rozšířenou záruku 5 let. Montážníci po sobě vždy zanechají jen čistou, dobře odvedenou práci. Dopravu na montáže zajišťujeme vlastní dopravou v uzavřených dodávkách.

Montáž dveří a zárubní Sapeli

Záruční a pozáruční servis

Naším cílem je vynikat ve vstřícnosti řešení reklamací a v rychlé nápravě komplikací. Pravidelně nabízíme velké slevy na pozáruční servis, protože ani po uplynutí záruční doby nepřestanete být naším zákazníkem.

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.