Servis a služby

Na našich službách a servisu si zakládáme. Jejich úroveň musí dosahovat kvalit renomovaných výrobců, které reprezentujeme. Na trhu jsme již od roku 1994, a to právě díky spokojenosti zákazníků s našimi službami, a tím souvisejícím dobrým jménem naší firmy.

Poradenství

Zavolejte nám a objednejte si schůzku, nebo rovnou přijďte. Po telefonu vám rádi poradíme, s čím přijít a co s výběrem pomůže. Přispějeme naším odborným komentářem. Pokud máte jasno, splníme vaše požadavky. Pokud nemáte čas v našich pracovních hodinách, nevadí, zavolejte nám a sjednejte si schůzku na jiný čas. Doporučujeme, abyste si sebou přinesli půdorys a vzorky povrchů, ke kterému budete dveře ladit.

Cenová nabídka

Zdarma vám nabídku zpracujeme a budeme upravovat dle vašich přání až do vaší spokojenosti.

Zaměření zdarma

„Dvakrát měř, jednou řež“. Důkladné zaměření je pro úspěšnou a hladkou realizaci klíčové. S možností konzultace designu a provedení přímo na stavbě. Přijedeme na stavbu či do vašeho domova i se vzorky a o designu se s vámi poradíme.

Montáž a doprava

Díky správnému zaměření a odbornosti našich montážních sil Vám na většinu výrobků poskytujeme rozšířenou záruku 5 let. Montážníci po sobě vždy zanechají jen čistou, dobře odvedenou práci. Dopravu na montáže zajišťujeme vlastní dopravou v uzavřených dodávkách.

Záruční a pozáruční servis

Naším cílem je vynikat ve vstřícnosti řešení reklamací a v rychlé nápravě komplikací. Pravidelně nabízíme velké slevy na pozáruční servis, protože ani po uplynutí záruční doby nepřestanete být naším zákazníkem.