Barvy, povrchy, skla a lišty interiérových dveří a zárubní

Barva dveří a záubní

Je velmi důležité, který povrch zvolíte. Ten totiž limituje barvu dveří, kterou si můžete vybrat. Lakované dveře lze vyrobit ve všech odstínech RAL. Laminátové povrchy pak z nabídky německého výrobce EGGER. U přírodních povrchů jde o celou paletu dýhovaných barev z našich i exotických dřevin. Dveře si můžete zkusit nakonfigurovat zde.

Povrch dveří a zárubní

Dřevěná dýha

Dýha je tradiční 100% přírodní materiál, který umožňuje různě skládat a ohýbat povrchy dveří. Každý kousek je jedinečný a hodí se do interiérů v kombinaci s materiály přírodního charakteru.

Laminát CPL/HPL

Jde o odolné materiály, které věrně imitují dřevo, kámen či beton. Je pro ně charakteristická mechanická odolnost a pravidelnost vybraného materiálu.

Ruční lakování

Ručně lakované dveře především v bílé barvě jsou nestárnoucí klasikou a perlou každého interiéru. Ruční zpracování je zárukou kvalitního povrchu a technologie umožňuje dveře vyrobit v jakékoliv barvě dle přání.

Vysoký lesk

Jedná se o robustní materiál, který se hodí do moderních až futuristických domácností. Výhodu je jeho perfektní vzhled, který dokreslují hliníkové hrany, se kterými jsou dveře dodávány.

Karton

Tento povrch se využívá především v kombinaci se skrytými zárubněmi, a díky jeho přilnavosti na něj lze nanášet štuk, takže jsou dveře v rámci stěny téměř neviditelně sladěné s okolními zdmi.

Skleněné výplně dveří

V naší nabídce máme všechny typy podkladních a ornamentálních skel, které jsou dnes k dostání. Na skla lze také nanášet nespočet vzorů, které se tvoří různými typy technologií. Zde uvádíme jen několik málo příkladů skel. Ostatní lze vidět u nás na vzorkovnách.

Zasklívací lišty a ozdobné lišty na povrch

V naší nabídce máme 18 typů lišt. Skryté minimalistické se více hodí k moderním dveřím. Masivní profilované se více hodí ke dveřím antického stylu. Na prodejně vám lišty ukážeme a poradíme s výběrem.

interierove dvere sapeli zasklivaci listy
interierove dvere sapeli zasklivaci listy 3
interierove dvere sapeli zasklivaci listy 2 1