Barvy, povrchy a lišty interiérových dveří

Barva dveří

Je velmi důležité, který povrch zvolíte. Ten totiž limituje barvu dveří, kterou si můžete vybrat. Lakované dveře lze vyrobit ve všech odstínech RAL. Laminátové povrchy pak z nabídky německého výrobce EGGER. U přírodních povrchů jde o celou paletu dýhovaných barev z našich i exotických dřevin.

Povrch dveří

Dřevěná dýha

Dýha je tradiční 100% přírodní materiál, který umožňuje různě skládat a ohýbat povrchy dveří. Každý kousek je jedinečný a hodí se do interiérů v kombinaci s materiály přírodního charakteru.

Laminát CPL/HPL

Jde o odolné materiály, které věrně imitují dřevo, kámen či beton. Je pro ně charakteristická mechanická odolnost a pravidelnost vybraného materiálu.

Ruční lakování

Ručně lakované dveře především v bílé barvě jsou nestárnoucí klasikou a perlou každého interiéru. Ruční zpracování je zárukou kvalitního povrchu a technologie umožňuje dveře vyrobit v jakékoliv barvě dle přání.

Vysoký lesk

Jedná se o robustní materiál, který se hodí do moderních až futuristických domácností. Výhodu je jeho perfektní vzhled, který dokreslují hliníkové hrany, se kterými jsou dveře dodávány.

Karton

Tento povrch se využívá především v kombinaci se skrytými zárubněmi, a díky jeho přilnavosti na něj lze nanášet štuk, takže jsou dveře v rámci stěny téměř neviditelně sladěné s okolními zdmi.

Skleněné výplně dveří

V naší nabídce máme všechny typy podkladních a ornamentálních skel, které jsou dnes k dostání. Na skla lze také nanášet nespočet vzorů, které se tvoří různými typy technologií.

Zasklívací lišty a ozdobné lišty na povrch

V naší nabídce máme 18 typů lišt. Skryté minimalistické se více hodí k moderním dveřím. Masivní profilované se více hodí ke dveřím antického stylu. Na prodejně vám lišty ukážeme a poradíme s výběrem.

interierove dvere sapeli zasklivaci listy
interierove dvere sapeli zasklivaci listy 3
interierove dvere sapeli zasklivaci listy 2 1