Barvy a povrchy interiérových dveří a zárubní

Barva dveří a zárubní

Je velmi důležité, který povrch zvolíte. Ten totiž limituje barvu dveří a zárubní, kterou si můžete vybrat. Lakované zárubně lze vyrobit ve všech odstínech RAL. Laminátové povrchy pak z nabídky německého výrobce EGGER, MAX a POLYREY. U přírodních povrchů jde o celou paletu dýhovaných barev z našich i exotických dřevin. Dýha je tenká vrstva přírodního dřeva. 

Povrch dveří a zárubní

Dřevěná dýha

Dýha je tradiční 100% přírodní materiál, který umožňuje různě skládat a ohýbat povrchy dveří a zárubní. Každý kousek je jedinečný a hodí se do interiérů v kombinaci s materiály přírodního charakteru.

Laminát CPL/HPL

Jde o odolné materiály, které věrně imitují dřevo, kámen či beton. Je pro ně charakteristická mechanická odolnost a pravidelnost vybraného materiálu.

Ruční lakování

Ručně lakované dveře a zárubně především v bílé barvě jsou nestárnoucí klasikou a perlou každého interiéru. Ruční zpracování je zárukou kvalitního povrchu a technologie umožňuje dveře vyrobit v jakékoliv barvě dle přání.

Vysoký lesk

Jedná se o robustní materiál, který se hodí do moderních až futuristických domácností. Výhodu je jeho perfektní vzhled, který dokreslují hliníkové hrany, se kterými jsou dveře dodávány.