Barvy a povrchy interiérových dveří a zárubní

Barva dveří a zárubní

Je velmi důležité, který povrch zvolíte. Ten totiž limituje barvu dveří a zárubní, kterou si můžete vybrat. Lakované zárubně lze vyrobit ve všech odstínech RAL. Laminátové povrchy pak z nabídky německého výrobce EGGER, MAX a POLYREY. U přírodních povrchů jde o celou paletu dýhovaných barev z našich i exotických dřevin. Dýha je tenká vrstva přírodního dřeva. 

Povrch dveří a zárubní

Dřevěná dýha

Dýha je tradiční 100% přírodní materiál, který umožňuje různě skládat a ohýbat povrchy dveří a zárubní. Každý kousek je jedinečný a hodí se do interiérů v kombinaci s materiály přírodního charakteru.

Laminát CPL/HPL

Jde o odolné materiály, které věrně imitují dřevo, kámen či beton. Je pro ně charakteristická mechanická odolnost a pravidelnost vybraného materiálu.

Ruční lakování

Ručně lakované dveře a zárubně především v bílé barvě jsou nestárnoucí klasikou a perlou každého interiéru. Ruční zpracování je zárukou kvalitního povrchu a technologie umožňuje dveře vyrobit v jakékoliv barvě dle přání.

Vysoký lesk

Jedná se o robustní materiál, který se hodí do moderních až futuristických domácností. Výhodu je jeho perfektní vzhled, který dokreslují hliníkové hrany, se kterými jsou dveře dodávány.

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Veronika Rejchová

Veronika

teplice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Anita Ludvíková

Anita

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.