Interiérové dveře Louny

Interiérové dveře Louny a okolí jsou naší parketou. Nejbližší prodejna je v Otvicích u Chomutova. Dokážeme sladit interiérové otočné, posuvné, skládací, celoskleněné a vchodové dveře. V Lounech provádíme zaměření zdarma a dodávky na klíč.

Nabízíme desítky tisíc možností provedení dveří, a to díky kombinacím různých modelů, povrchů, barev, kování, typů skel a dalších vlastností. Možností je opravdu nespočet. Nemějte však obavy, s výběrem vám v Otvicích u Chomutova pomůžeme. U většiny interiérových dveří lze kombinovat různé speciální vlastnosti jako jsou bezfalcové, protihlukové, voděodolné, protipožární, kouřotěsné a další.

Moderní interiérové dveře Louny

V nabídce máme řadu moderních interiérových dveří, které se vyznačují buď šedou barvou, vysokým leskem, hlíkovými proužky nebo hranami a dalšími prvky, které často podtrhnou záměr vybavit domácnost v moderním stylu. Nabízíme také doplňky, kliky a kování, které pomohou záměr ucelit. Jsou to magnetické zámky, skryté zárubně nebo panty či kovolaminátové zárubně. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Lounech zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky moderních dveří

Tradiční interiérové dveře Louny​

Tradiční dveře se vyznačují svými prvky charakteristickými pro dřívější architektonické slohy jako renesance, antika a klasicismus. Mezi ně patří výrazné rámování, geometrické tvary, oblouky a různé prolisy. Jsou to celky prověřené časem a krásně ladí se spíše rezervovanými, decentními interiéry. Spíše zapadají než-li by vyčnívaly a tvoří klidný podkres domácnosti. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Lounech zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky tradičních dveří

Univerzální interiérové dveře Louny​

Univerzální dveře jsou především plné hladké dveře nebo dveře s jednoduchým prosklením. Tyto dveře lze vyrobit v jakémkoliv povrchu z naší nabídky a se všemi speciálními vlastnostmi. Dveře lze využít jak v moderních, tak v tradičních interiérech. Vysoce lesklé dveře padnou do moderního interiéru, dýhované zase dotvoří ráz přírodně laděných interiérů. Bezfalcové provedení se skrytými panty jde do moderny, mosazná klika zase dveře v mžiku přivede do tradičních stylů. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Lounech zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky univerzálních dveří

Celoskleněné dveře Louny​

Celoskleněné dveře vytváří krásnou proměnlivost vašeho interiéru a celý jej dle denní doby a osvětlení různorodě prosvětlují a zabarvují. Skla jsou pevná a bezpečná.  V naší nabídce máme všechny typy podkladních skel, systémů zavěšení dveří a nabízíme i fixní stěny, tzv. světlíky. Vše nabízíme se zaměřením zdarma a montáží na klíč. Nabízíme desítky různých vzorů a možností opracování skel. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Lounech zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky celoskleněných dveří

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ivana Hekrdlová

ivana

teplice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Anita Ludvíková

Anita

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.