Posuvné dveře Most

Posuvné dveře Most a okolí jsou naší parketou. Nejbližší prodejna je v Otvicích u Chomutova. Dokážeme sladit interiérové otočné, posuvné, skládací, celoskleněné a vchodové dveře. V Mostě provádíme zaměření zdarma a dodávky na klíč.

Nabízíme desítky tisíc možností provedení dveří, a to díky kombinacím různých modelů, povrchů, barev, kování, typů skel a dalších vlastností dveří. Možností je opravdu nespočet. Nemějte však obavy, s výběrem Vám  v Otvicích u Chomutova pomůžeme. Naši dodavatelé jsou lídři trhu, a proto u nás najdete vše, co se dá v dnešní době u dveří představit.

Moderní posuvné dveře Most

V nabídce máme řadu moderních interiérových dveří, které se vyznačují buď šedou barvou, vysokým leskem, hliníkovými proužky nebo hranami a dalšími prvky, které často podtrhnou záměr vybavit domácnost v moderním stylu. Nabízíme také doplňky, kliky a kování, které pomohou záměr ucelit. Jsou to magnetické zámky, skryté zárubně nebo panty či kovolaminátové zárubně. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Mostě zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky moderních dveří

Tradiční posuvné dveře Most

Tradiční dveře se vyznačují svými prvky charakteristickými pro dřívější architektonické slohy jako renesance, antika a klasicismus. Mezi ně patří výrazné rámování, geometrické tvary, oblouky a různé prolisy. Jsou to celky prověřené časem a krásně ladí se spíše rezervovanými, decentními interiéry. Spíše zapadají nežli, že by vyčnívali a tvoří klidný podkres domácnosti. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Mostě zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky tradičních dveří

Univerzální posuvné dveře Most

Univerzální dveře jsou především plné hladké dveře nebo dveře s jednoduchým prosklením. Tyto dveře lze vyrobit v jakémkoliv povrchu z naší nabídky a se všemi speciálními vlastnostmi. Dveře lze využít jak v moderních, tak v tradičních interiérech. Vysoce lesklé dveře padnou do moderního interiéru, dýhované zase dotvoří ráz přírodně laděných interiérů. Bezfalcové provedení se skrytými panty jde do moderny, mosazná klika zase dveře v mžiku přivede do tradičních stylů. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Mostě zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky univerzálních dveří

Celoskleněné posuvné dveře Most

Celoskleněné dveře vytváří krásnou proměnlivost vašeho interiéru a celý jej dle denní doby a osvětlení různorodě prosvětlují a zabarvují. Skla jsou pevná a bezpečná. V naší nabídce máme všechny typy podkladních skel, systémů zavěšení dveří a nabízíme i fixní stěny, tzv. světlíky. Vše nabízíme se zaměřením zdarma a montáží na klíč. Nabízíme desítky různých vzorů a možností opracování skel. V Otvicích u Chomutova vám rádi s výběrem pomůžeme. Dveře vám v Mostě zaměříme zdarma a namontujeme.

Ukázky celoskleněných dveří

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Vladimíra Hauerová 

vladkka

hauerova@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.