Protihlukové dveře (zvukově izolační dveře)

Protihlukové dveře u vás najdou svoje místo tam, kde potřebujete klid a soukromí. Nejčastěji jde o ložnice, kotelny, ordinace, vchody do bytů, pracovny nebo také toalety.

interiérové dveře sapeli vzorky

>200 vystavených vzorků 

interiérové dveře zaměření zdarma

Zaměření zdarma 

interiérové dveře a zárubně na míru

Výroba na míru

české dveře a zárubně

České výrobky

certifikovaná montáž dveří a zárubní

Certifikovaná montáž a servis

team

25 let tradice

Protihlukové dveře - využití

Jde o speciální úpravu dveří, kterou lze v různých variantách použít u všech modelů našich interiérových dveří a lze ji různě kombinovat s dalšími speciálními vlastnostmi.

TIP: Prahová lišta se vysouvá vodorovně a nekopíruje nerovnosti podlahy. Dejte proto pozor na křivost podlah, která může výrazně snížit izolační vlastnosti dveří.

Zvuková izolace - parametry

Zvukově izolační dveře mají speciální vnitřní konstrukci, která není vidět, ale pomáhá izolovat zvuk. Dveře dále mají viditelnou prahovou lištu, která je zafrézována ve spodní části dveří, a která se při jejich zavření automaticky spustí a vyplní prostor pod dveřmi.

Člověk nevnímá podněty lineárně. Proto i jednotky hluku, decibely (dB) vnímáme logaritmicky. Hodnotu 20 dB proto člověk nevnímá jako dvojnásobek 10 dB ale podstatně více. Stejně tak, jako pro nás není teplota 60°C dvojnásobně příjemná jako teplota 30°C.

V naší nabídce máme dveře s útlumem 27, 32, 37 nebo 43 dB (robustní dvoupolodrážkové dveře s 2 prahovými lištami). Do běžných prostor určitě postačí dveře 27, 32 nebo nejvýše 37 dB. Pro užití a výběr kategorie doporučujeme konzultaci.

Domluvte si schůzku nebo rovnou přijďte k nám a určitě si vyberete!