Dýhované interiérové dveře a zárubně Sapeli Hotel Ulrika Karlovy Vary

Dýhované interiérové dveře a zárubně | Hotel Ulrika Karlovy Vary

Dýhované interiérové dveře a zárubně | Hotel Ulrika Karlovy Vary

V průběhu roku 2018 jsme dodávali a montovali dýhované interiérové dveře a zárubně do kompletní rekonstrukce hotelu Ulrika ve městě Karlovy Vary. Do hotelu jsme dodávali celkem 473ks dveří a zárubní, takže bylo jejich provedení velmi rozmanité.

Interiér hotelu je laděn zejména do luxusního stylu. Dveře i zárubně byly vyrobeny v dýhovaném tmavém povrchu Wenge a veškeré kování (kliky, zámky, protiplechy, madla, samozavírače) dodáno v leštěné mosazi nebo v hnědém odstínu RAL, tak aby do celého konceptu zapadalo.

Do hotelových pokojů šly vchodové protipožární dveře s elektrozámky s přístupem na hotelové karty. Všechny tyto dveře byly osazeny samozavíračem s elegantní kluznou lištou. Uvnitř pokojů jsou obložkové zárubně s klasickými otočnými dveřmi nebo posuvnými dveřmi do pouzdra do šatny.

V celém hotelu byly dodány vyšší dveře v atypickém provedení výšky 210. Stále se jedná o atyp, nicméně je v našem standardním výrobním programu. Vyšší dveře opticky zvyšují prostor a působí velmi elegantně.

Obložkové zárubně byly vyrobeny s límci šíře 9,5cm, což je v našem výrobním programu maximum. Tyto límce k luxusnímu dojmu z interiéru také přispívají.

V reprezentativních prostorách hotelu (recepce, salónek, jídelna) byly zvoleny prosklené dveře Sapeli Bergamo s tradičním olištováním.

Do hotelu jsme také dodávali do části SPA celoskleněné dveře do hliníkových obložkových zárubní, které jsou odolné proti vlhkosti.

V provozních prostorách s vyšším požadavkem na mechanickou odolnost jsme dodávali ocelové zárubně pro dodatečnou montáž v nástřiku RAL. Mají tu výhodu, že hezky vypadají, protože se se stříkají v lakovně a nenatírají se jako běžné ocelové až po zazdění na stavbě.

Do kuchyně, kde je velký obousměrný provoz jsme dodávali kyvné dveře do dřevěné rámové zárubně včetně madla, okopového plechu a klasického okénka pro personál, tak aby proti sobě jdoucí personál nenaboural.

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Dvere Sapeli Talia sede sklo

Novinky Sapeli 2021

Co přináší největší výrobce interiérových dveří a zárubní Sapeli do roku 2021? Spoustu novinek, vylepšení, a především drží krok s dobou a odpovídá na poslední trendy …

Číst dále →
kliky ktere hubi viry mosaz mt

Kliky, které hubí viry a bakterie

Kolikrát u Vás za celý den projde někdo dveřmi a chytí za kliku? A kolikrát tu kliku za den ošetřujete dezinfekcí? Určitě víte, že na …

Číst dále →
Sportcenter Most

Podpora sportoviště badmintonu Sportcenter Most

Vedle našich obchodních aktivit se snažíme o to, abychom byli také společensky odpovědní, a proto podporujeme projekty např. z oblasti sportu, vzdělávání, kultury či obnovy …

Číst dále →
Prosklene interierove dvere Sapeli note dyha tresen americka otocne.jpg

Prosklené interiérové dveře

Váháte mezi zvolením plných interiérových dveří a dveří se skleněnou výplní? Výhody prosklených interiérových dveří • více světla v interiéru • velké množství variant prosklených …

Číst dále →
dýhované dveře a obložkové zárubně sapeli reference

Dýhované dveře

Dýhované interiérové dveře se vrací? Kdepak, dýhované dveře jsou s námi stále, jen se mění jejich podoba. První zmínky o výrobě dýh pocházejí z Tibetu, Egypta, ale …

Číst dále →
dýha dub trámový dveře Sapeli

Novinky Sapeli 2020

Novinky 2021 Jaké novinky přináší pro letošek na trh český lídr v oblasti interiérových dveří a zárubní? Čekají nás výrazné změny nebo jen drobnější ladění …

Číst dále →