Obložkové zárubně - Dřevěné

Obložkové zárubně (dřevěné) výrazně pozvednou vzhled každého interiéru a je na výběr z mnoha různých variant tvarů, provedení a barev.

interiérové dveře sapeli vzorky

>200 vystavených vzorků 

interiérové dveře zaměření zdarma

Zaměření zdarma 

interiérové dveře a zárubně na míru

Výroba na míru

české dveře a zárubně

České výrobky

certifikovaná montáž dveří a zárubní

Certifikovaná montáž a servis

team

25 let tradice

Obložkové zárubně - Materiály

V naší standardní nabídce máme dřevěné obložkové zárubně z MDF desek od výrobců jako jsou Sapeli, Masonite, Pol-skone a další. Ty jsou potaženy různými materiály, jako jsou lamináty CPL, přírodní dýhy, ruční nástřik barvy nebo fólie. Nabízíme širokou škálu barev a odstínů. Mezi nejoblíbenější patří bílé obložkové zárubně, šedé nebo v různých variantách dubu, jako je dub Sonoma. V nabídce máme také ručně vyráběné zárubně z masivního dubového nebo smrkového dřeva.

cena zárubně drevena oblozková zarubeň

Obložkové zárubně - Zaměření

Naše firma se zaměřuje na prodej obložkových zárubní s veškerým servisem od poradenství, přes zaměření a montáž až po pozáruční servis našich produktů. Před objednáním zboží vždy doporučujeme důkladné zaměření nebo kontrolu stavebních otvorů, aby zárubně splnily svůj účel a nenastal žádný problém při montáži. Při zaměření se odhalí leckterý nedostatek, který se je možno při včasné konzultaci odstranit v rámci stavby nebo objednáním správného zboží.

TIP: Pozor na přechody podlah. Ty by měly být umístěny tak, aby byly skryty pod zavřenými dveřmi

Obložkové zárubně - Typy

Obložkové zárubně nabízíme pro různé typy dveří. Mezi těmito dveřmi jsou klasické otočné, posuvné, skleněné, vchodové, bezfalcové, dvoukřídlé, kyvné a další se speciálními úpravami. Nabízíme také obložkové zárubně bez dveří, tzv. průchozí zárubně.

Najdete u nás zárubně s napojením na pokos (45°) i moderní na tupo (90°). První varianta je klasická. Druhá varianta se více doporučuje modernějších interiérů. Přehled typů zárubní, které nabízíme naleznete zde.

V nabídce máme jednak minimalistické šíře límců 50mm přes klasické 65mm až po 95mm límce vhodné do interiérů stylizovaných do klasicismu.

V nabídce máme také zárubně s ostrými, oblými i výrazně zaoblenými hranami, které lze prolnout i na dveře z modelové řady Harmonie.

K obložkovým zárubním do velmi tradičního interiéru lze pořídit také jako součást zárubní tzv. supraportu, což je klasicistní zdobný prvek na zárubní.

oblozkove zarubně supraporta

Obložkové zárubně Sapeli společně s dveřmi mají tu výhodu, že jsou atypické rozměry mimo nadměrné velikosti s příplatkem pouze 5%. Zároveň se Sapeli dokážeme nabídnout mezi dalšími výrobci jedny z největších dveří, které lze na našem trhu ze standardní výroby objednat. U obyčejné obložkové zárubně například dokážeme nabídnout výšku až 270cm na šíři stěny až 150cm.

Do obložkových zárubní lze také zařadit světlíky (nadsvětlíky + boční světlíky), které pomohou tam, kde je veliký stavební otvor, který chcete vyplnit, uzavřít, ale zároveň maximálně prosvětlit.

TIP: Pozor na různě široké límce zárubní u různých výrobců a výrobků. Jejich šíři vždy doporučujeme sjednotit.

Obložkové zárubně - Montáž

Obložkové zárubně se montují na montážní pěnu při pokojových podmínkách na nezačištěný stavební otvor až v poslední fázi dokončovacích prací, po hotových malbách, tapetách, obkladech (pokud jsou na celou výšku místnosti) a podlahách včetně lin či koberců. Přechodové lišty se osazují pod dveře až po zárubních.

Regulace obložkových zárubní je možná a liší se podle výrobce. Naše zárubně objednáváme s přesností na 5mm a dle typu je možno je roztahovat i zužovat dle finální šíře ostění buď bez truhlářské nebo s truhlářskou úpravou. To zejména tam, kde finální šíře ostění není známa, ale je nutné zboží objednat z důvodu časové tísně. Přehled regulací naleznete zde.

TIP: Vzniklé mezery mezi stěnou a zárubní z důvodu nerovností stěn doporučujeme akrylovat až po několika měsících, kdy je jistota, že dřevo přestalo pracovat a akryl nepopraská.

Cena dřevěných obložkových zárubní je závislá na mnoha různých faktorech a problematice věnujeme samostatný článek. Nejlepší a nejrychlejší je však konzultace a výběr přímo na vzorkové prodejně, na základě kterých se vytvoří cenová nabídka na míru, po níž následuje zaměření, objednávka a samotná montáž.  

Domluvte si schůzku nebo rovnou přijďte k nám a určitě si vyberete!

Články a galerie se štítkem: Obložkové zárubně

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.