dýha dub trámový dveře Sapeli

Novinky Sapeli 2020

Novinky Sapeli 2020

Jaké novinky přináší pro letošek na trh český lídr v oblasti interiérových dveří a zárubní? Čekají nás výrazné změny nebo jen drobnější ladění zavedeného sortimentu? Letos se myslím přiblížíme spíše druhé z variant.

Milým, a asi největším překvapením pro nás, jsou nové dubové dýhy a jejich velká rozmanitost. Dýha je dřevo. Dýha je příroda. Dýha je originál. Dýha je ekologie. Dýhu máme rádi.

Ruku v ruce s dubovými dýhami jde dále i trend kombinací s černým kováním. Nově si u nás teď můžete objednat černé garnyže Smart nebo kování k bezfalcovým skleněným dveřím TEG.

Ale pojďme postupně…

Rozšiřujeme Dýhy

K nejpříjemnějším překvapením patří nová dýha dub trámový. Trend je prostě takový. Čím více kazů a suků v dřevě, tím lépe. Sapeli současně s uvedením nové dýhy ke svým dveřím a zárubním nově nabízí 15 standardních luxusně vypadajících moření. Mořit lze dub trámový, vedle toho však i standardní dubové dveře a zárubně. Další novinkou je možnost nechat si dýhu namořit na přání, např. podle masivní dřevěné podlahy.

K dýhám je nyní také k dostání hrana silná 2 mm, která vytváří efekt zaoblené hrany podobně jako je tomu u laminátu s ABS hranou.

Černé kování

dubovým dýhám často doporučujeme kontrastní černé kliky, kování a doplňky. Proto je pro nás velkým potěšením, že jsme jako první otestovali černé provedení garnyže Smart soft pro posuvné dveře Sapeli na stěnu nebo do stropu, a nyní jej můžeme nabízet ve standardní nabídce.

Další černou novinou jsou panty TEG 310 a madlo KC 17 k loňskému nováčkovi, tj. k celoskleněným bezfalcovým dveřím.

Jako bonus přidáváme skleněné dveře v provedení connex s černým kováním M&T Mini se závěsy pro celoskleněné dveře v černé barvě (povrch Tin-K) Entero. 

Magnetik od M&T

Snad více překvapivé než samotný systém otevírání na magnety je pro nás názvosloví nových kování od M&T. Joo, Konzerva, Oko, Uff nebo Yes!. To jsou vedle stálic Minimal a Maximal modelové řady, které nově najdete v naší nabídce. Ke kování Magnetic je nutné mít v zárubni i speciální protiplech, takže je potřeba na takovou úpravu myslet např. již při objednávání skryté zárubně. 

Dále nově u Sapeli

Skleněné dveře bez polodrážky, které byly loňským nováčkem, lze nově osazovat do speciální skryté zárubně.

skleněné bezpolodrážkové dveře sapeli TEG ve skryté zárubni

Častý požadavek našich klientů je v posledních letech rozetové řešení klik bez spodních rozet v celém domě. Cílem je vždy jednoduchost a čistota interiéru. Do ložnice nebo obývacího pokoje zamykat nepotřebujete. Co ale u WC? Jste na návštěvě a nelze za sebou zamnout? Nepříjemné? Řešení je na světě. Má jméno smart2lock a jde o kliku bez spodní rozety, která má v sobě zabudovanou WC kličku. Výsledkem je sladění celého interiéru – bez spodních rozet, a návštěva se v klidu může zamknout na toaletě bez obav před vetřelci.

Rok se s dvěma roky sešel a končí nám kolekce laminátových povrchů německé jedničky EGGER 2017-2019. Na našich vzorkovnách pro vás již máme nachystanou novou kolekci 2020-2022. Jsme také rádi, že do základní nabídky Sapeli laminátových povrchů přibydou barvy z řady PerfectSence Topmatt, které vynikají svou odolností proti mechanickému poškození, a také svou odolností proti otiskům prstů. Nejvíce si ceníme zařazení často poptávaného dekoru kamenná šedá.

PerfectSence Egger PT

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Dvere Sapeli Talia sede sklo

Novinky Sapeli 2021

Co přináší největší výrobce interiérových dveří a zárubní Sapeli do roku 2021? Spoustu novinek, vylepšení, a především drží krok s dobou a odpovídá na poslední trendy …

Číst dále →
kliky ktere hubi viry mosaz mt

Kliky, které hubí viry a bakterie

Kolikrát u Vás za celý den projde někdo dveřmi a chytí za kliku? A kolikrát tu kliku za den ošetřujete dezinfekcí? Určitě víte, že na …

Číst dále →
Sportcenter Most

Podpora sportoviště badmintonu Sportcenter Most

Vedle našich obchodních aktivit se snažíme o to, abychom byli také společensky odpovědní, a proto podporujeme projekty např. z oblasti sportu, vzdělávání, kultury či obnovy …

Číst dále →
Prosklene interierove dvere Sapeli note dyha tresen americka otocne.jpg

Prosklené interiérové dveře

Váháte mezi zvolením plných interiérových dveří a dveří se skleněnou výplní? Výhody prosklených interiérových dveří • více světla v interiéru • velké množství variant prosklených …

Číst dále →
dýhované dveře a obložkové zárubně sapeli reference

Dýhované dveře

Dýhované interiérové dveře se vrací? Kdepak, dýhované dveře jsou s námi stále, jen se mění jejich podoba. První zmínky o výrobě dýh pocházejí z Tibetu, Egypta, ale …

Číst dále →
dýha dub trámový dveře Sapeli

Novinky Sapeli 2020

Novinky 2021 Jaké novinky přináší pro letošek na trh český lídr v oblasti interiérových dveří a zárubní? Čekají nás výrazné změny nebo jen drobnější ladění …

Číst dále →