dýha dub trámový dveře Sapeli

Novinky Sapeli 2020

Jaké novinky přináší pro letošek na trh český lídr v oblasti interiérových dveří a zárubní? Čekají nás výrazné změny nebo jen drobnější ladění zavedeného sortimentu? Letos se myslím přiblížíme spíše druhé z variant.

Milým, a asi největším překvapením pro nás, jsou nové dubové dýhy a jejich velká rozmanitost. Dýha je dřevo. Dýha je příroda. Dýha je originál. Dýha je ekologie. Dýhu máme rádi.

Ruku v ruce s dubovými dýhami jde dále i trend kombinací s černým kováním. Nově si u nás teď můžete objednat černé garnyže Smart nebo kování k bezfalcovým skleněným dveřím TEG.

Ale pojďme postupně…

Rozšiřujeme Dýhy

K nejpříjemnějším překvapením patří nová dýha dub trámový. Trend je prostě takový. Čím více kazů a suků v dřevě, tím lépe. Sapeli současně s uvedením nové dýhy ke svým dveřím a zárubním nově nabízí 15 standardních luxusně vypadajících moření. Mořit lze dub trámový, vedle toho však i standardní dubové dveře a zárubně. Další novinkou je možnost nechat si dýhu namořit na přání, např. podle masivní dřevěné podlahy.

K dýhám je nyní také k dostání hrana silná 2 mm, která vytváří efekt zaoblené hrany podobně jako je tomu u laminátu s ABS hranou.

Černé kování

dubovým dýhám často doporučujeme kontrastní černé kliky, kování a doplňky. Proto je pro nás velkým potěšením, že jsme jako první otestovali černé provedení garnyže Smart soft pro posuvné dveře Sapeli na stěnu nebo do stropu, a nyní jej můžeme nabízet ve standardní nabídce.

Další černou novinou jsou panty TEG 310 a madlo KC 17 k loňskému nováčkovi, tj. k celoskleněným bezfalcovým dveřím.

Jako bonus přidáváme skleněné dveře v provedení connex s černým kováním M&T Mini se závěsy pro celoskleněné dveře v černé barvě (povrch Tin-K) Entero. 

Magnetik od M&T

Snad více překvapivé než samotný systém otevírání na magnety je pro nás názvosloví nových kování od M&T. Joo, Konzerva, Oko, Uff nebo Yes!. To jsou vedle stálic Minimal a Maximal modelové řady, které nově najdete v naší nabídce. Ke kování Magnetic je nutné mít v zárubni i speciální protiplech, takže je potřeba na takovou úpravu myslet např. již při objednávání skryté zárubně. 

Dále nově u Sapeli

Skleněné dveře bez polodrážky, které byly loňským nováčkem, lze nově osazovat do speciální skryté zárubně.

skleněné bezpolodrážkové dveře sapeli TEG ve skryté zárubni

Častý požadavek našich klientů je v posledních letech rozetové řešení klik bez spodních rozet v celém domě. Cílem je vždy jednoduchost a čistota interiéru. Do ložnice nebo obývacího pokoje zamykat nepotřebujete. Co ale u WC? Jste na návštěvě a nelze za sebou zamnout? Nepříjemné? Řešení je na světě. Má jméno smart2lock a jde o kliku bez spodní rozety, která má v sobě zabudovanou WC kličku. Výsledkem je sladění celého interiéru – bez spodních rozet, a návštěva se v klidu může zamknout na toaletě bez obav před vetřelci.

Rok se s dvěma roky sešel a končí nám kolekce laminátových povrchů německé jedničky EGGER 2017-2019. Na našich vzorkovnách pro vás již máme nachystanou novou kolekci 2020-2022. Jsme také rádi, že do základní nabídky Sapeli laminátových povrchů přibydou barvy z řady PerfectSence Topmatt, které vynikají svou odolností proti mechanickému poškození, a také svou odolností proti otiskům prstů. Nejvíce si ceníme zařazení často poptávaného dekoru kamenná šedá.

PerfectSence Egger PT

Sdílet tento článek

skleněné dveře pampeliška

Skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru

Jednoduché a elegantní řešení pro oddělení prostor s maximální zachovanou propustností světla. To jsou skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru. Skleněné dveře jsou vždy vyrobeny z ...
Číst dále →
Kubika Olej Dark Oak ()

Novinky Sapeli 2023

Stejně jako každým rokem proběhla i letos na konci jara výstava Expo v sídle firmy Sapeli v Jihlavě. Na uzavřené výstavě jsou vždy k vidění a k prezentaci novinky ...
Číst dále →
CPL Dub skandinavsky

Novinky Sapeli 2022

Letošní Sapeli Expo 2022 přineslo opět několik zajímavých novinek. Mezi ně patří nové povrchy v kategorii CPL a HPL, černé industriální příčky, nová černá kování k celoskleněným ...
Číst dále →
Retro interierove dvere

Retro interiérové dveře

Pokud nejste fanouškem posledních trendů a moderny, rádi se při výběru vybavení bytu či domu vracíte spíše k historii, pak v současném slangu patříte jednoznačně mezi milovníky ...
Číst dále →
Interierove dvere Otvice

Interiérové dveře Otvice 2022 – ukázky vzorků

Přinášíme fotografie aktuálně vystavených vzorků dveří na naší prodejně Otvice u Chomutova. Všechny vystavené interiérové dveře jsou vyráběny na zakázku, a proto u nich lze téměř ...
Číst dále →
Lakovane interierove dvere Sapeli modre

Lakované interiérové dveře

Lakované interiérové dveře jsou u nás dlouhodobě velmi žádaným výrobkem.  Zaujmou Vás svým hladkým povrchem a svým sjednoceným matným tónem upoutají pozornost.   Uplatní se ...
Číst dále →

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.