Interierove dvere Otvice

Interiérové dveře Otvice 2022 – ukázky vzorků

Přinášíme fotografie aktuálně vystavených vzorků dveří na naší prodejně Otvice u Chomutova. Všechny vystavené interiérové dveře jsou vyráběny na zakázku, a proto u nich lze téměř všechny vlastnosti libovolně obměňovat. Nejprve zvolíte model dveří (např. Elegant, Swing či Lotos), poté typ a barvu povrchu, následně systém otevírání (např. otočné, posuvné či skládací). Dále volíte typ zárubně, můžete si zvolit např. bezfalcovou úpravu, magnetické zámky, hliníkové hrany nebo antické provedení s velkými rámečky a ozdobnou lakovanou profilovanou lištou. Kombinací je prakticky nespočet. Na vzorkovně se však snažíme držet kombinace, které jsou buď aktuálním trendem nebo jsou časem prověřenou klasikou. S výběrem rádi poradíme.

Dýhované interiérové dveře

Dveře, potažené vrstvou pravého dřeva. Jedny jsou ořechové posuvné na stěnu s garnyží Minima. Tuto garnyž doporučujeme na začištěný stavební otvor bez zárubně. Více pak vynikne její minimalistický vzhled. Otočné bezfalcové dveře jsou vyrobeny z povrchu drásaný trámový dub s černou lakovanou zárubní a černo klikou Sogut. Jde o prémiový kousek. Dýha je nadstandardně tlustá, aby se do ní dalo drásat. Následně se nanáší olej, který díky větší tloušťce dýhy více zvýrazní kresbu dřeva. Dub je sám o sobě velmi vděčným povrchem. Kontrastní kombinace s černou barvou je pak spíše trendem posledních let.

Drevene posuvne dvere na stenu garnyz Minima
Dyhovane dubove dvere Sapeli Dub tramovy

Bílé interiérové dveře

Bílé interiérové dveře jsou nejčastěji prodávané dveře. Když si zákazník není jist finálním provedením interiéru, je to sázka na jistotu. Bílé dveře poslouží v interiéru jako dobrý základ, nevýrazný podklad pro další tvorbu, kde se dá snadno zvýrazňovat doplňky, které mohou být v čase snadno nahrazeny dle aktuálních trendů. Dveře neplánujete měnit brzo, ale vázu a křeslo vyměníte snadno.

Bílé dveře mohou být klasicistní, které se hodí do staré Pražské zástavby až ultra moderní, které se hodí do futuristických interiérů. Prvním případem jsou u nás dveře Bergamo v různých variantách s velikými rámečky, širšími límci zárubní a lakovanou ozdobnou lištou nad zárubní. Hodí se k nim spíše štítové kování. Lze u nich uvažovat mosazné doplňky do zlata. Moderními dveřmi jsou u nás dveře ve vysokém lesku s hliníkovými hranami, a ještě více moderní jsou pak dveře v kombinaci s modelem Lotos, u kterého jsou v povrchu dveří zafrézované kovolaminátové proužky. K těmto dveřím se často dodává obložková zárubeň v různé šedé barvě nebo v imitaci betonu.

Další vyfocené jsou bílé lakované dveře. Oboje bezpolodrážkové. Jedny s apelem na kontrast s černou barvou, dveře Elegant. Jedny spíše konzervativní se zafrézovanými proužky a následně lakované jako celek – model Note.

Retro bile dvere s clenenim Bergamo
Interierove dvere vysoky lesk s prouzky
Lakovane dvere Sapeli Note
Bile lakovane dvere s cernou dyhovanou zarubni Sapeli

Rámové interiérové dveře

Rámové interiérové dveře, někdy také dveře s okýnky,  které mají různý počet průhledů, různou barvu, některé průhledy jsou bez skla s plnou výplní. Nejčastěji je objednáváme s mléčným sklem.

Ramove svetle dvere s pruhledy
Ramove interierove dvere s okynky

Dvoukřídlové interiérové dveře

Dvoukřídlové interiérové dveře v různých odstínech dubu s obložkovou zárubní. Zajímavostí u těchto dveří je sklo screen. Napodobuje mléčné sklo, avšak jde o sklo ornamentální. Výhodou ornamentálních skel je snadnější údržba. U dalších dvoukřídlových dveří je zajímavostí kovová obložková zárubeň – zde žlutá. Jde o zárubeň se zvýšenou mechanickou odolností. Je vyrobena z žárově pozinkovaného plechu, které je nastříkán práškovou barvou Komaxit v RAL barvě, kterou si sami vyberete.

Dvoukridlove prosklene dubove dvere
Ocelove oblozkove zarubne a dvoukridlove dvere

Dveře do skryté zárubně

Dveře do skrytých zárubní jsou zajímavým designovým řešením. V Otvicích máme vystavené jak otočné dveře do skryté zárubně, tak posuvné dveře do skrytého pouzdra. Na fotkách vidíte dýhované dveře do skryté zárubně a laminátové posuvné dveře do skrytého pouzdra Eclisse v povrchu CPL Halifax.

Posuvne dvere bez oblozky do pouzdra Dub Halifax
Dvere bez oblozky do skryte zarubne dyhovane

Skleněné interiérové dveře

Pokud máte rádi prosvětlené prostory, asi sháníte skleněné dveře. Můžeme Vám u nás ukázat jak otočné skleněné dveře v obložkové dřevěné zárubni s mléčným sklem a gravírovanými proužky, tak i posuvné skleněné dveře na stěnu s garnyží Minimal.

Sklenene dvere s oblozkou a gravirem
Soupaci sklenene dvere na stenu s minimalistickym pojezdem

Posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu umíme nabídnout v různých variantách. Skleněné, dřevěné, prosklené. S obložkou, bez obložky. Na fotkách vidíte ořechové dýhované dveře Harmonie, lakované dveře Lotos, skleněné dveře s pískováním, a také retro nadstandardně vysoké dveře s černou kovanou garnyží.

Posuvne dvere na stenu cerno bile
Posuvne dvere na stenu bez zarubne dyhovane orech
Retro posuvne dvere na stenu s cernou selskou garnyzi
Sklenene dvere na stenu s piskovanim a hlinikovou garnyzi

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné laminátové dveře v povrchu dub Sonoma nebo ořech u nás najdete v provedení s WC zámkem. Vystavenou máme verzi pouzder do SDK. Standardní stavební pouzdra do SDK i zdiva držíme skladem.

Posuvne dvere do pouzdra dub Sonoma
Posuvne dvere do pouzdra s WC zamykanim

Bezfalcové dveře v rámové zárubni s nadsvětlíkem. Rámová zárubeň se hodí do míst, kde není špaleta a nebylo by na co montovat obložku. Nadsvětlík se hodí k ještě většímu prosvětlení nebo pro dosažení optického efektu zvýšení místnosti. Dveře na fotce jsou vyrobeny s vrstveným connex sklem s bílou fólií.

Ramova zaruben a dvre s bilym sklem Connex White

Dveře v povrchu CPL Dub Sherwood s obložkovou zárubní Mini. Tato zárubeň působí minimalisticky, ale také nám již několikrát posloužila na místech, kam se běžná zárubeň nevejde a je k dispozici jen málo místa. U dveří také můžete vidět speciální zámek a rukojeť Magnetik. Toto zavíraní dveří je naprosto tiché, protože nemá žádnou mechanickou pohyblivou součást. Skelněná výplň modelu Harmonie je z dvojvrstvého skla Connex s černou fólií.

Dvere s magnetickym zaviranim a cernym sklem
Dvere s magnetickym zaviranim a cernym sklem

Reverzní interiérové dveře v povrchu HPL kámen. Hodí se na místa, kde chcete lícovat dveře na jinou stranu než kam se dveře otevírají. Běžně je to případ, kdy chcete mít dveře zarovnané se zárubní na chodbě, ale dveře chcete otevírat tak, jak je to běžné směrem do místností.

Reverzni interierove dvere HPL kamen

Skládací lamelové dveře Sapeli uplatníte na místech, kam se nevejdou klasické otočné dveře ani posuvné dveře na stěnu či do pouzdra. Při plánování jen vezměte v úvahu, že se dveře skládají do průchodu, a proto např. z klasických dveří „osmdesátek“ 80/197 zbyde průchod jen něco kolem 73cm. Interiérové skládací dveře lze vyrobit i ve dvoukřídlovém provedení.

Skladaci lamelove dvere Sapeli

Dveře Sapeli Talia s plnou výplní namontované přes klasické ocelové „futro“. Jde o systém obkladu kovové zárubně, který pomáhá majitelům prostor, kde již proběhla rekonstrukce a majitel nechce nebo nemůže staré kovové zárubně odstranit, tzn. vybourat.

Sede interierove dvere a obklad kovove zarubne OKZ

Tyto skleněné bezfalcové dveře jsou slícované se zárubní jako tomu je u moderních dřevěných bezfalcových dveří. Mají extra tichý magnetický zámek bez klasické střelky. Tyto dveře jsou vyrobeny ze speciálního skla odolného proti poškrábání Antiscratch.

Bezfalcove sklenene dvere magnetickym zaviranim a bilou oblozkou

Vchodové bezpečnostní dveře s aktivními a pasivními čepy proti vloupání třídy RC3. Dveře mají navíc speciální prahovou lištu, která se při dovření dveří vysune dole ze dveří, vymezí prostor mezi podlahou a dveřmi, a výrazně tím zlepšuje zvukově izolační vlastnosti dveří.

Bezpecnostni vchodove dvere Sapeli

Členěné prosklené dveře Mera v tmavém povrchu CPL Wenge a bezpolodrážkové rámové dveře Talia s gravírem ve skle.

Clenene dvere Sapeli Mera
Ramove bezfalcove dvere Sapeli Talia

Prosklené rámové bezfalcové dveře. Antracitové dveře Sapeli Rede s vyfrézovanými drobnými rýhami tvaru „V“ a lakované rámové prosklené dveře bez zasklívacích rámečků Talia v barvě slonová kost. Jde u ručně lakované dveře s 3 vrstvami laku a UV tvrzením.  

Lakovane dvere s drazkami Sapeli
Interierove ramove dvere Sapeli kremova barva

Sdílet tento článek

skleněné dveře pampeliška

Skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru

Jednoduché a elegantní řešení pro oddělení prostor s maximální zachovanou propustností světla. To jsou skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru. Skleněné dveře jsou vždy vyrobeny z ...
Číst dále →
Kubika Olej Dark Oak ()

Novinky Sapeli 2023

Stejně jako každým rokem proběhla i letos na konci jara výstava Expo v sídle firmy Sapeli v Jihlavě. Na uzavřené výstavě jsou vždy k vidění a k prezentaci novinky ...
Číst dále →
CPL Dub skandinavsky

Novinky Sapeli 2022

Letošní Sapeli Expo 2022 přineslo opět několik zajímavých novinek. Mezi ně patří nové povrchy v kategorii CPL a HPL, černé industriální příčky, nová černá kování k celoskleněným ...
Číst dále →
Retro interierove dvere

Retro interiérové dveře

Pokud nejste fanouškem posledních trendů a moderny, rádi se při výběru vybavení bytu či domu vracíte spíše k historii, pak v současném slangu patříte jednoznačně mezi milovníky ...
Číst dále →
Interierove dvere Otvice

Interiérové dveře Otvice 2022 – ukázky vzorků

Přinášíme fotografie aktuálně vystavených vzorků dveří na naší prodejně Otvice u Chomutova. Všechny vystavené interiérové dveře jsou vyráběny na zakázku, a proto u nich lze téměř ...
Číst dále →
Lakovane interierove dvere Sapeli modre

Lakované interiérové dveře

Lakované interiérové dveře jsou u nás dlouhodobě velmi žádaným výrobkem.  Zaujmou Vás svým hladkým povrchem a svým sjednoceným matným tónem upoutají pozornost.   Uplatní se ...
Číst dále →

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.