CPL Dub skandinavsky

Novinky Sapeli 2022

Letošní Sapeli Expo 2022 přineslo opět několik zajímavých novinek. Mezi ně patří nové povrchy v kategorii CPL a HPL, černé industriální příčky, nová černá kování k celoskleněným dveřím, skleněný nadsvětlík typu Glatt k celoskleněným dveřím, nová klika Minimal 2.0, hotelový systém Smart Key nebo skleněné dveře se zvukovým útlumem.

Naši pozornost si nejvíce získal nový laminátový povrch CPL jménem Dub Skandinávský. Skandinávský styl interiérů je velmi oblíbený a nový povrch CPL je tak další odpovědí na tento trend v Česku, podporovaný gigantem Ikea. Inspirací pro jeho vznik byly dubové dekory mezi výrobci nábytku a podlah. Doplňuje tak kolekci laminátů, které se snadno dají kombinovat s dalšími prvky interiéru, které jsou dnes běžně k dostání.

Další vítanou novinkou jsou HPL lamináty v provedení vysoký lesk pro interiérové dveře i zárubně. V tomto vysokém lesku je k dostání 5 provedení barev. Dveře v prémiově bílém provedení mají v základu probarvené jádro pro dosažení nejlepšího vzhledu v místě hran. U bezfalcového provedení je dveře možno objednat s ABS hranou 1mm.

Další zajímavou novinkou sledující trendy v moderních interiérech jsou černé industriální příčky s otočnými dveřmi. Tyto skleněné členěné příčky jsou vhodné zejména pro oddělení velkých prostor při zachování maximálního prostupu světla a dosažení industriálního vzhledu interiéru.

U skleněných dveří lze také nově v černé barvě objednávat kování Dorma Classic a Rondo, dále madlo Yes, Mušle v hraně skla nebo Hermat Genova pro dvoukřídlové dveře.

Cerne kovani a kliky sklenene dvere

Ke skleněným dveřím s obložkovou zárubní lze nově také objednat nadsvětlík Glatt, takže dveře plynule přecházejí ve světlík bez nutnosti použití středového rámu.

Změn doznala i kolekce laminátů HPL Antifinger, kde je nově v nabídce 6 barevných provedení. Provedení PT (PerfectSence Topmatt) vyniká tím, že na sobě povrch nezanechává otisky prstů. Povrch HPL je zároveň velmi odolný.

Laminaty HPL Antifinger

Naše nejúspěšnější designová klika od výrobce M&T má od 1.6.2022 následovníka jménem Minimal 2.0. Tento model kliky řeší WC zamykání integrovaným tlačítkem přímo v klice. Toto řešení je vhodné pro zájemce o čistý design bez spodních rozet v celém bytě nebo domě, avšak s WC zamykáním. Pro WC zamykání bylo do této chvíle nutné kliky doplnit o spodní rozety s WC kličkou, které čistý design narušovaly.

V segmentu klik vítáme nový hotelový systém Smart Key pro menší penziony a ubytovací prostory typu Airbnb. Tato klika a zámek jsou plně autonomní. Klika je na baterie, do dveří není nutný přívod žádné kabeláže a především, a to je nejdůležitější, systém funguje jen za pomocí aplikace v chytrém telefonu. Velkou inovací je tedy nepotřebnost dokovací stanice a dalších nákladných komponentů, které jsou určené spíše pro větší hotely či penziony. Máte tedy například jednu bytovou jednotku k pronájmu, objednáte si dveře s tímto zámkem a klikou. Hosté k vám jedou na jednu noc, vy jim pouze pohodlně z telefonu pošlete číselný kód platný na dobu pobytu, a to je vše.

Další zajímavou novinkou je možnost objednání skleněných dveří se zvukovým útlumem. Je to varianta vhodná především do kancelářských nebo zdravotnických prostor. U dřevěných dveří je zvukového útlumu docíleno především použitím výsuvné lišty, která je zafrézovaná do spodní části dveří. U skleněných dveří je lišta osazena přímo na dveře. Do bytových prostor se z našeho pohledu tedy nehodí, není ve dveřích schovaná.

Další produkty, které nás na vzorkovně v Sapeli zaujaly..

Sdílet tento článek

skleněné dveře pampeliška

Skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru

Jednoduché a elegantní řešení pro oddělení prostor s maximální zachovanou propustností světla. To jsou skleněné dveře do začištěného stavebního otvoru. Skleněné dveře jsou vždy vyrobeny z ...
Číst dále →
Kubika Olej Dark Oak ()

Novinky Sapeli 2023

Stejně jako každým rokem proběhla i letos na konci jara výstava Expo v sídle firmy Sapeli v Jihlavě. Na uzavřené výstavě jsou vždy k vidění a k prezentaci novinky ...
Číst dále →
CPL Dub skandinavsky

Novinky Sapeli 2022

Letošní Sapeli Expo 2022 přineslo opět několik zajímavých novinek. Mezi ně patří nové povrchy v kategorii CPL a HPL, černé industriální příčky, nová černá kování k celoskleněným ...
Číst dále →
Retro interierove dvere

Retro interiérové dveře

Pokud nejste fanouškem posledních trendů a moderny, rádi se při výběru vybavení bytu či domu vracíte spíše k historii, pak v současném slangu patříte jednoznačně mezi milovníky ...
Číst dále →
Interierove dvere Otvice

Interiérové dveře Otvice 2022 – ukázky vzorků

Přinášíme fotografie aktuálně vystavených vzorků dveří na naší prodejně Otvice u Chomutova. Všechny vystavené interiérové dveře jsou vyráběny na zakázku, a proto u nich lze téměř ...
Číst dále →
Lakovane interierove dvere Sapeli modre

Lakované interiérové dveře

Lakované interiérové dveře jsou u nás dlouhodobě velmi žádaným výrobkem.  Zaujmou Vás svým hladkým povrchem a svým sjednoceným matným tónem upoutají pozornost.   Uplatní se ...
Číst dále →

Masarykova tř. 1226/86, 415 01

Ing. Barbora Stanislavová

barca

teplice@prodoor.eu

PO + ST: 9-17
PÁ: 9-15

ÚT + ČT: zavřeno

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Jaroslava Průchy 1915/24

Linda Ralbovská 

cdb ad c bbae

most@prodoor.eu

PO + ST: 10-18

ÚT + ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Otvice 73, 431 11

Bc. Anna Krejčí 

Anicka

recepce@prodoor.eu

PO + ČT: 8-17
ÚT + ST: 8-16
PÁ: 8-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Želetická 1929/13, 412 01

Petra Korbová

petra

litomerice@prodoor.eu

PO – ČT: 9-17
PÁ: 9-15

PRODOOR, s.r.o. na Firmy.cz

Zanechte nám vzkaz a my se Vám ozveme.